MERHABA,

    Ben 15 Kasım 2011 ‘de Ateşli Silah Yaralanması sonucu Engelliler kervanına katıldım. Bu zamana kadar engelli olmak hakkında çok şey öğrendim ve öğrenmeye devam ediyorum. Bafra’da ve tüm Türkiye’de Engellilere iyi davranılmıyor ve sosyal faaliyetlere katılmaları için bir şeyler yapılmıyor. Ben öncelikle Bafra’mızın ‘’ENGELSİZ BAFRA’’ olması için bu siteyi açmaya karar verdim. Artık internet ortamı çok gelişti ve çoğu engellinin bilgisayarı var; bu yüzden engelli kişiler dışarı çıkmıyorlar ve evlerinde internet ortamından her şeyi yapabiliyorlar. Bafra’daki engellileri bir araya toplamak için bu siteyi açtım. Sizlerin de yardımlarıyla beraber Bafra’yı ‘’ENGESİZ BAFRA’’ yapacağız İNŞaALLAH.

  

ÖNEMLİ

  1.    Site içeriğindeki bilgilerinin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek dolaylı ya da doğrudan mağduriyetlerden ve zararlardan www.bafraengelliler.com ve bağlı kişi ve kuruluşlar sorumlu tutulamaz.
  2.    Sitede okuduğunuz bir konu hakkında; işinize yarayacak bilgilerin doğruluğunu, güvenilirliğini ve hatasız şekilde sunulduğunu www.bafraengelliler.com garanti etmemektedir. Bu yüzden konulara yorum yaparak yetkili kişilerden daha iyi bilgi alabilirsiniz.